Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: enable
gu: સક્રિય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Public
gu: જાહેર

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: never
gu: ક્યારેય નહિ

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Site
gu: સાઇટ

en: Vocabulary name
gu: શબ્દભંડોળ નુ નામ

en: disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Synchronize
gu: સમન્વય

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
