Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: enable
he: אפשר

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Actions
he: פעולות

en: Public
he: ציבורי

en: Disabled
he: מושבת

en: Overview
he: סקירה

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Visible
he: נראה

en: Teaser
he: תקציר

en: never
he: אף פעם

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: <none>
he: <ללא>

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Site
he: אתר

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Term
he: סיווג

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Feature
he: תכונה

en: Entity
he: יישות

en: disable
he: השבתה

en: Reason
he: סיבה

en: Select
he: בחר

en: Search Index
he: אינדקס חיפוש

en: Unlink
he: הסרת קישור

en: Server
he: שרת

en: Synchronize
he: סינכרון

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Queue
he: תור

en: Bundle
he: חבילה

en: Search result
he: חיפוש בתוצאות

en: Nothing
he: ללא

en: Management
he: ניהול
