Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: All
ht: Tout
