Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (46 entries)

en: enable
hu: engedélyezés

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Actions
hu: Műveletek

en: Public
hu: Nyilvános

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Overview
hu: Áttekintés

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Visible
hu: Látható

en: Teaser
hu: Bevezető

en: never
hu: soha

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: <none>
hu: < nincs >

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Site
hu: Webhely

en: Vocabulary name
hu: Szótár neve

en: Term
hu: Kifejezés

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Feature
hu: Jellemző

en: Entity
hu: Entitás

en: disable
hu: letiltás

en: Reason
hu: Ok

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Search Index
hu: Keresési index

en: Unlink
hu: Hivatkozás eltávolítása

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Display as
hu: Megjelenítés mint

en: Synchronize
hu: Összehangolás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Queue
hu: Várólista

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Origin
hu: Kezdőpont

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
hu: Az <em>Adminisztrációs</em> menü adminisztrációs feladatok hivatkozásait tartalmazza.

en: Search result
hu: Keresés eredménye

en: Colorbox settings
hu: Colorbox beállítások

en: Nothing
hu: Semmi

en: Translation set
hu: Fordítási egység

en: Management
hu: Adminisztráció

en: synchronize
hu: összehangolás
