Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: never
hy: երբեք

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Vocabulary name
hy: Բառարանի անունը

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Nothing
hy: Ոչինչ
