Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: enable
kk: косулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Overview
kk: Шолу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: never
kk: ешқашан

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Vocabulary name
kk: Сөздік атауы

en: Search Index
kk: Іздестіру индексі
