Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: enable
km: បើក

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Actions
km: អំពើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: never
km: កុំ​

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Vocabulary name
km: ឈ្មោះ​វាក្យសព្ទ

en: disable
km: បិទ

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
km: ម៉ឺនុយ<em>គ្រប់គ្រង</em> មាន​តំណ​សម្រាប់​ភារកិច្ច​គ្រប់គ្រង ។

en: Search result
km: លទ្ធផល​ស្វែង​រក

en: Nothing
km: មិន​មាន
