Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: enable
kn: ಶಕ್ತ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Public
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Visible
kn: ಕಾಣಿಸುವ

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: disable
kn: ಅಶಕ್ತ

en: Reason
kn: ಕಾರಣ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ

en: Synchronize
kn: ಮೇಳೈಸು

en: Origin
kn: ಮೂಲ
