Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: enable
ku: چالاک کردن

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Visible
ku: بینراو

en: never
ku: هیچ کات

en: <none>
ku: <هیچ>

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Vocabulary name
ku: ناوی وشەگەل

en: disable
ku: ناچالاک بکە

en: Search result
ku: ئەنجامی گەڕان

en: Nothing
ku: هیچ
