Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: edit
ky: түзөт

en: never
ky: эч качан
