Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: enable
lt: įjungti

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Public
lt: Vieša

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Visible
lt: Matomas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: never
lt: niekada

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: <none>
lt: -joks-

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Site
lt: Svetainė

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Term
lt: Terminas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Entity
lt: Esybė

en: disable
lt: išjungti

en: Reason
lt: Priežastis

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Search Index
lt: Paieškos Indeksas

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Pending tasks
lt: Užduočių sąrašas

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
lt: <em>Valdymo</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų administravimui.

en: Search result
lt: Paieškos rezultatas

en: Nothing
lt: Nieko

en: Management
lt: Valdymas
