Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Actions
mk: Акции

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Active
mk: Активно
