Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: enable
mr: समर्थ

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Actions
mr: कृती

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Link
mr: दुवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: never
mr: कधीच नाही

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
