Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Search result
my: ရှာဖွေမှုရလာဒ်

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
