Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Overview
ne: समिक्षा

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्

en: Bundle
ne: पोका

en: Management
ne: व्यवस्थापन
