Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: enable
nl: inschakelen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Actions
nl: Acties

en: Public
nl: Publiek

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Overview
nl: Overzicht

en: None
nl: Geen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: never
nl: nooit

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: <none>
nl: -geen-

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Site
nl: Website

en: Vocabulary name
nl: Naam van woordenlijst

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Entity
nl: Entiteit

en: disable
nl: uitschakelen

en: Reason
nl: Reden

en: Select
nl: Selecteren

en: Search Index
nl: Zoekindex

en: Unlink
nl: Link verwijderen

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Bundle
nl: Bundel

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Link to
nl: Link naar

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
nl: Het <em>Beheermenu</em> bevat links voor beheertaken.

en: Search result
nl: Zoekresultaat

en: Colorbox settings
nl: Colorbox-instellingen

en: Nothing
nl: Niets

en: Translation set
nl: Vertalingset

en: Management
nl: Beheer
