Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Overview
nn: Oversikt

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: never
nn: aldri

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: disable
nn: deaktiver

en: Search result
nn: Søkeresultat
