Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: enable
oc: activar

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Actions
oc: Accions

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Teaser
oc: Acròcha

en: never
oc: pas jamai

en: Keywords
oc: Mots claus

en: <none>
oc: --pas cap--

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Vocabulary name
oc: Nom del vocabulari

en: Term
oc: Tèrme

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Feature
oc: Foncionalitat

en: Entity
oc: Entitat

en: disable
oc: desactivar

en: Reason
oc: Rason

en: Select
oc: Seleccionar

en: Search Index
oc: Indèx de recèrca

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
oc: Lo menú de <em>Gestió</em> conten ligams de prètzfaches administratives.

en: Search result
oc: Resultat de la recèrca

en: Nothing
oc: Res

en: Translation set
oc: Jòc de traduccion
