Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: never
or: କେବେ ବି ନୁହେଁ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ
