Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Overview
os: Афæлгæст

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Visible
os: Зыны
