Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ
