Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Actions
ps: چارې

en: Public
ps: ټوليز

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Visible
ps: لیدوړ

en: never
ps: هيڅکله

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Vocabulary name
ps: قاموس نوم

en: Select
ps: غوره

en: Bundle
ps: بنډل
