Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (34 entries)

en: enable
ro: activare

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Link
ro: Legătură

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Visible
ro: Vizibil

en: never
ro: nicioadă

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: <none>
ro: <nimic>

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Site
ro: Sit

en: Vocabulary name
ro: Nume clasificare

en: Term
ro: Termen

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Entity
ro: Entitate

en: disable
ro: dezactivare

en: Select
ro: Alege

en: Unlink
ro: Înlăturați legătura

en: Synchronize
ro: Sincronizează

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Origin
ro: Origine

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
ro: Meniul <em>Management</em> conține legături pentru sarcini administrative.

en: Search result
ro: Rezultat căutare

en: Nothing
ro: Nimic

en: Management
ro: Administrare
