Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: enable
si: සක්‍රීය කරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Public
si: පොදු

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: All
si: සියල්ල
