Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: enable
sk: povoliť

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Actions
sk: Akcie

en: Public
sk: Verejné

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Overview
sk: Prehľad

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Teaser
sk: Upútavka

en: never
sk: nikdy

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: <none>
sk: <žiadne>

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Site
sk: Stránka

en: Vocabulary name
sk: Názov slovníka

en: Term
sk: Termín

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Entity
sk: Entita

en: disable
sk: vypnúť

en: Reason
sk: Dôvod

en: Select
sk: Zvoľte

en: Search Index
sk: Index hľadania

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Display as
sk: Zobraziť ako

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Queue
sk: Rad

en: Bundle
sk: Zväzok

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
sk: <em>Správcovské</em> menu obsahuje odkazy na administračné úlohy.

en: Search result
sk: Výsledok vyhľadávania

en: Nothing
sk: Nič
