Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: enable
sl: omogoči

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Actions
sl: Akcije

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Overview
sl: Pregled

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: never
sl: nikoli

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: <none>
sl: <brez>

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Vocabulary name
sl: Ime besedišča

en: disable
sl: onemogoči

en: Overlay
sl: Prekrivalo
