Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: enable
sq: aktivo

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Actions
sq: Veprimet

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Overview
sq: Panorama

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: never
sq: asnjëherë

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Vocabulary name
sq: Emri i fjalorit

en: disable
sq: çaktivo
