Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: enable
sv: aktivera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Public
sv: Offentlig

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Overview
sv: Översikt

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Link
sv: Länk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Visible
sv: Synlig

en: Teaser
sv: Ingress

en: never
sv: aldrig

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Site
sv: Webbplats

en: Vocabulary name
sv: Vokabulärnamn

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Entity
sv: Objekt

en: disable
sv: inaktivera

en: Reason
sv: Orsak

en: Select
sv: Välj

en: Search Index
sv: Sökindex

en: Unlink
sv: Ta bort länk

en: Overlay
sv: Lager

en: Synchronize
sv: Synkronisera

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Queue
sv: Kö

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Origin
sv: Ursprung

en: Unselect
sv: Avmarkera

en: Link to
sv: Länka till

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
sv: Menyn <em>Drift</em> innehåller länkar för administrativa uppgifter.

en: Search result
sv: Sökresultat

en: Colorbox settings
sv: Inställningar för Colorbox

en: Nothing
sv: Inget
