Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: enable
ta: இயலுமைப்படுத்துக

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: never
ta: ஒருபோதுமில்லை

en: Active
ta: இயங்கும்

en: disable
ta: செயலற்றதாக்குக
