Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: enable
te: చేతనం

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Public
te: బహిరంగ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Overview
te: అవలోకనం

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Link
te: లింకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>

en: All
te: అన్నీ

en: Reason
te: కారణం

en: Select
te: ఎంచుకోండి
