Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: enable
th: เปิดใช้งาน

en: Status
th: สถานะ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Overview
th: ภาพรวม

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Visible
th: มองเห็น

en: never
th: ไม่เคย

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: All
th: ทั้งหมด

en: Feature
th: ลักษณะการทำงาน

en: Select
th: เลือก

en: Unlink
th: ยกเลิกการเชื่อมโยง

en: Synchronize
th: ซิงโครไนส์

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Unselect
th: ไม่เลือก

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
