Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: enable
ug: ئېچىش

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Visible
ug: كۆرىنىدۇ

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: All
ug: ھەممە

en: Search result
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Nothing
ug: ھىچنىمە

en: Management
ug: باشقۇرۇش
