Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (33 entries)

en: enable
vi: bật

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Actions
vi: Thao tác

en: Public
vi: Công cộng

en: Disabled
vi: Tắt

en: Overview
vi: Tổng quan

en: None
vi: Không có

en: - None -
vi: - Không -

en: Link
vi: Liên kết

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Visible
vi: Hiện

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: never
vi: chưa bao giờ

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: <none>
vi: <không>

en: All
vi: Tất cả

en: Active
vi: Hoạt động

en: Vocabulary name
vi: Tên kho từ

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Feature
vi: Tính năng

en: disable
vi: tắt

en: Reason
vi: Lí do

en: Select
vi: Chọn

en: Search Index
vi: Chỉ mục tìm kiếm

en: Unlink
vi: Bỏ liên kết

en: Server
vi: Máy chủ

en: Queue
vi: Hàng đợi

en: Search result
vi: Kết quả tìm kiếm

en: Nothing
vi: Không có gì

en: Management
vi: Quản lý
