Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Teaser
az: Tizer

en: never
az: heç vaxt

en: Keywords
az: Açar söz

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Site
az: Sayt

en: Vocabulary name
az: Lüğət adı

en: Term
az: Termin

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Entity
az: Entiti

en: Select
az: Seçin

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket
