Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: enable
ca: habilita

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Actions
ca: Accions

en: Public
ca: Públic

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Overview
ca: Resum

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Teaser
ca: Resum

en: never
ca: mai

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: <none>
ca: Cap

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Site
ca: Lloc

en: Vocabulary name
ca: Nom del vocabulari

en: Term
ca: Terme

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Feature
ca: Funcionalitat

en: Entity
ca: Entitat

en: disable
ca: inhabilita

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Search Index
ca: Índex de la cerca

en: Unlink
ca: Desfés l'enllaç

en: Synchronize
ca: Sincronitza

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
ca: El menú de <em>Gestió</em> conté enllaços de tasques administratives.

en: Search result
ca: Resultat de la cerca

en: Nothing
ca: Res

en: Translation set
ca: Conjunt de traducció

en: Management
ca: Gestió
