Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: enable
el: ενεργοποίηση

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Public
el: Δημόσιες

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Visible
el: Ορατό

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: never
el: ποτέ

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: <none>
el: <κανένα>

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Vocabulary name
el: Όνομα λεξιλογίου

en: Term
el: Όρος

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Entity
el: Οντότητα

en: disable
el: απενεργοποίηση

en: Reason
el: Αιτία

en: Select
el: Επιλογή

en: Search Index
el: Ευρετήριο αναζήτησης

en: Unlink
el: Αφαίρεση συνδέσμου

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: Synchronize
el: Συγχρονισμός

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Link to
el: Σύνδεσμος σε

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
el: Το μενού <em><Διαχείρισης</em> περιλαμβάνει συνδέσμους προς εργασίες διαχείρισης.

en: Search result
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Nothing
el: Τίποτα
