Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: enable
eu: gaitu

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Public
eu: Publikoa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Teaser
eu: Laburpena

en: never
eu: inoiz ez

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Site
eu: Gunea

en: Vocabulary name
eu: Hiztegiaren izena

en: Term
eu: Termino

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Entity
eu: Entitatea

en: disable
eu: ezgaitu

en: Select
eu: Aukeratu

en: Search Index
eu: Bilakera indizea

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Queue
eu: Ilara

en: Nothing
eu: Ezer

en: Management
eu: Kudeaketa
