Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: enable
fi: ota käyttöön

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Public
fi: Julkinen

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Link
fi: Linkki

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Visible
fi: Näkyvissä

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: never
fi: ei koskaan

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Site
fi: Sivusto

en: Vocabulary name
fi: Sanaston nimi

en: Term
fi: Termi

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Feature
fi: Ominaisuus

en: Entity
fi: Entiteetti

en: disable
fi: pois käytöstä

en: Select
fi: Valitse

en: Search Index
fi: Hakuindeksi

en: Unlink
fi: Poista linkki

en: Server
fi: Palvelin

en: Overlay
fi: Päällys

en: Display as
fi: Näytä

en: Synchronize
fi: Synkronoi

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Queue
fi: Jono

en: Bundle
fi: Paketti

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
fi: <em>Ylläpitovalikko</em> sisältää valikkolinkit ylläpitotehtäville.

en: Search result
fi: Hakutulos

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: Translation set
fi: Käännössarja

en: Management
fi: Hallinta
