Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: enable
hr: omogući

en: Operations
hr: Operacije

en: Actions
hr: Akcije

en: Public
hr: Javno

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Overview
hr: Pregled

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Teaser
hr: Mamac

en: never
hr: nikada

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Vocabulary name
hr: Naziv rječnika

en: Term
hr: Pojam

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: disable
hr: onemogući

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
hr: <em>Upravljački</em> izbornik sadrži poveznice k administracijskim zadaćama.

en: Search result
hr: Rezultati pretraživanja

en: Nothing
hr: Ništa

en: Management
hr: Upravljanje
