Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Actions
jv: Aksi

en: Disabled
jv: Mati

en: Overview
jv: Sekilas

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Link
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Visible
jv: Kétok

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: never
jv: ora tau

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: <none>
jv: <nihil>

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Vocabulary name
jv: Jeneng vokabulari

en: disable
jv: mati

en: Reason
jv: Alesan

en: Overlay
jv: Ngambang

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
jv: Menu <em>manajemen></em> isiné tautan kanggo ngatur préntah-préntah.

en: Search result
jv: Kasil panggolékan

en: Nothing
jv: Ora ana
