Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: enable
ka: ჩართვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Public
ka: საჯარო

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: never
ka: არასდროს

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Site
ka: საიტი

en: Vocabulary name
ka: ლექსიკონის სახელი

en: Nothing
ka: არაფერი
