Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: enable
lv: ieslēgt

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Actions
lv: Darbības

en: Public
lv: Publisks

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Overview
lv: Pārskats

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Visible
lv: Redzams

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: never
lv: nekad

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: <none>
lv: <neviena>

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Site
lv: Vietne

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Term
lv: Termins

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Entity
lv: Entītija

en: disable
lv: izslēgt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Unlink
lv: Atsaistīt

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Search result
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Nothing
lv: Nekas
