Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Actions
mg: Asa

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Search result
mg: Vokatry ny fikarohana
