Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: enable
ml: പ്രവർത്തനക്ഷമമാക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: None
ml: ഇല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: never
ml: ഒരിക്കലുമില്ല

en: Active
ml: സജീവമായ
