Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Public
mn: Нийтийн

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Search result
mn: Хайлтын үр дүн
