Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: enable
pl: włącz

en: Operations
pl: Operacje

en: Actions
pl: Akcje

en: Public
pl: Publiczna

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Overview
pl: Przegląd

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Visible
pl: Widoczny

en: Teaser
pl: Skrót

en: never
pl: nigdy

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Site
pl: Witryna

en: Vocabulary name
pl: Nazwa słownika

en: Term
pl: Termin

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Feature
pl: Funkcjonalność

en: Entity
pl: Encja

en: disable
pl: wyłącz

en: Reason
pl: Powód

en: Select
pl: Wybierz

en: Search Index
pl: Przeszukaj indeks

en: Unlink
pl: Usuń odnośnik

en: Server
pl: Serwer

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Display as
pl: Wyświetl jako

en: Synchronize
pl: Synchronizuj

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Queue
pl: Kolejka

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Origin
pl: Źródło

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
pl: Menu <em>Zarządzania</em> zawiera linki do zadań administracyjnych.

en: Search result
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Nothing
pl: Niczego

en: Translation set
pl: Zestaw tłumaczeń

en: Management
pl: Zarządzanie
