Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: enable
sr: укључи

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Public
sr: Јавно

en: Disabled
sr: Искључено

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: never
sr: никада

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
