Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: enable
ur: فعال

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Public
ur: عوامی

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Overview
ur: جائزہ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Link
ur: ربط

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: never
ur: کبھی نہیں

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: Active
ur: فعال

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
