Share Link (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Submit
ca: Envia

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: Date
ca: Data

en: Year
ca: Any
