Share Link (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།
